Filter and search on product overview

Mattias Börjesson

Säljare Indoor

  • +46 730 786 928

mattias.borjesson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Alexander Fransson

Connectivityrådgivare

  • +46 704 261 358

alexander.fransson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Susanna Tigerlantz

Kundsupportchef

  • +46 36 108 642
  • +46 738 058 642

susanna.tigerlantz@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sofie Smeds

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 746
  • Växel: +46 36 108 992

sofie.smeds@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Tomas Zablocki

Key Account Manager

  • 0725 604 583

tomas.zablocki@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Tomas Zablocki

Sead Redzic

Connectivityrådgivare

  • +46 725 289 577

sead.redzic@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Torbjörn Johanson

Säljare Indoor

  • +46 36 108 697
  • +46 76 126 0388

torbjorn.johansson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Torbjörn Johanson

Pontus Stolt

Säljare Health and Care

  • +46 36 10 8691
  • +46 76 119 54 97

pontus.stolt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Pontus Stolt

Alexandra Bergendahl

Marknadskommunikatör

  • +46 730 714 093

alexandra.bergendahl@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Alexandra Bergendahl

Rasmus Andtbacka

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 552
  • Växel: +46 36 108 992

rasmus.andtbacka@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Rasmus Andtbacka

Maria Wetterström Stålarm

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 937
  • Växel: +46 36 108 992

maria.wetterstrom.stalarm@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maria Wetterström Stålarm

Mikael Johansson

Säljare Indoor

  • +46 (0)31 – 722 7103
  • +46 (0)725-277103

mikael.johansson1@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mikael Johansson

Martin Franzén

Säljare Indoor

  • +46 8 5223 5967
  • +46 703 24 11 47

martin.franzen@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Martin Franzén

Erik Egrenius

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 956
  • Växel: +46 36 108 992

erik.egrenius@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Erik Egrenius

Lina Lorentzon

Regionchef Väst

  • +46 31 722 7104
  • +46 730 537 176

lina.lorentzon@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Lina Lorentzon

Tobias Odequist

Försäljning Outdoor Väst

  • +46 31 722 71 05
  • +46 735 062 427

tobias.odequist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Tobias Odequist

Viktoria Åström

Innesäljare

  • +46 36 108 990

viktoria.astrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Viktoria Åström

Julia Andersson Palinkas

Innesäljare

  • +46 36 108 990

julia.palinkas@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Julia Andersson Palinkas

Kamilla Rosenkvist

Redovisningsassistent

  • +46 36 10 8538
  • +46 735 162 995

kamilla.rosenkvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kamilla Rosenkvist

Martin Gustafsson

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 974
  • Växel: +46 36 108 992

martin.gustafsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Martin Gustafsson

Emma Karlsson

Innesäljare

  • +46 36 108 990

emma.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Emma Karlsson

Eleonor Svenningsson

Head of Learning and Development

  • +46 (0)36 10 85 74
  • +46 (0)72 56 86 067

eleonor.svenningsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Eleonor Svenningsson

Jessica Wahlberg

Regionchef Stockholm

  • +46 70 199 10 02

jessica.wahlberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jessica Wahlberg

Malin Holmquist

Teknisk säljare

  • +46 8 522 359 79
  • +46 73 151 33 85

malin.holmquist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Malin Holmquist

Kjell Wallin

Ljusrådgivare Stockholm

  • +46 8 52 23 59 77
  • +46 708 29 37 59

kjell.wallin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kjell Wallin

Jon Randewall

Säljare Indoor

  • +46 60 13 57 71
  • +46 702 13 06 61

jon.randewall@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jon Randewall

Lukas Wahlgren

Säljare Indoor

  • +46 36 290 61 42
  • +46 703 71 41 27

lukas.wahlgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Lukas Wahlgren

Ronald Karlsson

Säljare Indoor

  • +46 19 760 23 34
  • +46 702 30 16 08

ronald.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Ronald Karlsson

Markus Broman

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

markus.broman@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Wållgren

Regionchef Team Öst och Norr

  • +46 36 10 86 13
  • +46 730 63 56 49

markus.wallgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Wållgren

Anton Gunnarsson

Ljusplanering

  • Direkt +46 36 108 622
  • Växel: +46 36 108 992

anton.gunnarsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anton Gunnarsson

Carl-Henrik Stjernfeldt

Säljare Indoor

  • +46 406 00 64 05
  • +46 727 22 00 79

carl-henrik.stjernfeldt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Carl-Henrik Stjernfeldt

Jari Söderling

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 59 56
  • +46 705 77 73 32

jari.soderling@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jari Söderling

Emelie Bratt

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

emelie.bratt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maria Carlestav

Business Controller (Föräldraledig)

  • +46 36 10 89 41
  • +46 722 11 31 39

maria.carlestav@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jimmy Ahl

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 5961
  • +46 730 41 94 58

jimmy.ahl@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jimmy Ahl

Fredrik Winge

Ljusrådgivare Stockholm

  • +46 8 52 23 59 53
  • +46 730 41 57 30

fredrik.winge@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Fredrik Winge

Klas Björkedal

Säljare Outdoor (Öst & Norr)

  • +46 36 10 8681
  • +46 730 87 44 68

Klas.bjorkedal@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Klas Björkedal

Niclas Appelquist

Försäljningschef Connectivity / Stockholm / Väst

  • +46 31 722 71 09
  • +46 702 44 67 05

niclas.appelquist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mohammed Kassak

Ljusrådgivare Stockholm

  • +46 8 52 23 59 52
  • +46 703 34 78 17

mohammed.kassak@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mohammed Kassak

Henric Rubin

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

henric.rubin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Patrik Atterling

Säljcoach Innesälj

  • +46 36 10 89 90

patrik.atterling@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Veronica Karlsson

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 557
  • Växel: +46 36 108 992

veronica.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Richard Ward

Ljusrådgivare

  • +46 31 722 71 01
  • +46 735 416 416

richard.ward@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Richard Ward

Marcus Göthberg

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

marcus.gothberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Göthberg

Anders Damberg

Sales Account Manager

  • +46 8 5223 5969
  • +46 706 420 442

anders.damberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Damberg

Magnus Larsson

Innesäljare H&C

  • +46 36 10 86 19

magnus.larsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Magnus Larsson

Joakim Walmborg

Säljcoach Innesälj

  • +46 36 10 89 90

joakim.walmborg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Petra Karlsson

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 650
  • Växel: +46 36 108 992

petra.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

David Florin

Säljare Indoor

  • +46 31 7227 107
  • +46 730 89 79 34

david.florin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

David Florin

Jonas Fält

Försäljningschef Street, Pathway & Urban Spaces

  • +46 36 10 8638
  • +46 738 13 48 79

jonas.falt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jonas Fält

Anders Wilderoth

Säljare Indoor

  • +46 36 10 86 20

anders.wilderoth@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Wilderoth

Patrick Ericson

Säljare Outdoor

  • +46 8 52 23 59 71
  • +46 706 45 52 08

patrick.ericson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Patrick Ericson

Gunilla Keegan

Säljare Outdoor

  • +46 40 600 64 08
  • +46 725 48 64 08

gunilla.keegan@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Gunilla Keegan

Joakim Boqvist

Innesäljare EDI

  • +46 36 10 87 92
  • +46 704 06 21 38

joakim.boqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maja Engberg

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 610
  • Växel: +46 36 108 992

maja.engberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Charlotta Björnell

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 543
  • Växel: +46 36 108 992

charlotta.bjornell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Eric Lundberg

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 694
  • Växel: +46 36 108 992

eric.lundberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Eric Lundberg

Jonathan Berg

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 532
  • Växel: +46 36 108 992

jonathan.berg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Peter Björkman

Ljusplaneringschef

  • +46 36 10 8701
  • +46 703 10 71 74

peter.bjorkman@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Peter Björkman

Marcus Lunell

Connectivityrådgivare

  • +46 8 52 23 59 59
  • +46 705 22 16 59

marcus.lunell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Lunell

Algot Ljungstrand

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

algot.ljungstrand@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Algot Ljungstrand

Catrin Lindmark

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

catrin.lindmark@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Erik Sandell

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 576
  • Växel: +46 36 108 992

erik.sandell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Martin Zachrisson

Säljare Indoor

  • +46 31 733 71 56
  • +46 76 127 8240

martin.zachrisson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Martin Zachrisson

Matilda Ryberg

Ljusplanering (Föräldraledig)

  • Direkt: +46 36 108 516
  • Växel: +46 36 108 992

matilda.ryberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

  Matilda Ryberg

Per Salinder

Försäljningschef Office / Education / H&C

  • +46 36 10 85 01
  • +46 702 56 55 05

per.salinder@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Per Salinder

Pär-Erik Sjögren

Säljare Indoor

  • +46 660 24 10 04
  • +46 703 23 65 16

par-e.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Pär-Erik Sjögren

Markus Sjögren

Regionschef Syd

  • +46 40 600 64 09
  • +46 730 41 87 88

markus.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Sjögren

Markus Winnert

Affärsutvecklingschef Ljusstyrning & Connectivity

  • +46 8 52 23 59 57
  • +46 703 82 23 65

markus.winnert@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Winnert

Jessika Svensson

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 108 546
  • Växel: +46 36 108 992

jessika.svensson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Frida Almqvist

VD

  • +46 8 52 23 59 72
  • +46 702 51 02 07

frida.almqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Frida Almqvist

Ola Påhlsson

Säljare Indoor

  • +46 40 600 64 04
  • +46 722 36 69 92

ola.pahlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Ola Påhlsson

Joakim Norin

Innesäljare H&C

  • +46 36 10 86 11

joakim.norin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Joakim Norin

Mari Orrgren

Ljusplanering Outdoor

  • Direkt: +46 36 108 520
  • Växel: +46 36 108 992

mari.orrgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mari Orrgren

Calle Florin

Säljprocessutvecklare

  • +46 36 10 86 14
  • +46 735 41 69 88

calle.florin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jan Furubom

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 59 46
  • +46 724 51 97 40

jan.furubom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Robert Hammarstrand

Säljare Indoor

  • +46 31 722 71 08
  • +46 725 41 11 90

robert.hammarstrand@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Sahlström

Säljare indoor

  • +46 40 600 6406
  • +46 722 15 57 73

marcus.sahlstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Sahlström

Vivianne Magyarovari

Ljusplanering

  • Direkt: +46 36 181 822
  • Växel: +46 36 108 992

vivianne.magyarovari@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Vivianne Magyarovari