Filter and search on product overview

Martina Engström

Innesäljare

martina.engstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jacob Tinnler

Innesäljare

jacob.tinnler@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Tim Berglund

Ljusrådgivare

tim.berglund@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Tim Berglund

Jacob Lejdström

Ljusrådgivare

jacob.lejdstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jacob Lejdström

Stefan Grimsholm

Säljare Outdoor

stefan.grimsholm@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Stefan Grimsholm

Freddie Beisland

Business Controller

freddie.beisland@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Freddie Beisland

Mattias Börjesson

Säljare Indoor

mattias.borjesson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mattias Börjesson

Tomas Zablocki

Key Account Manager

tomas.zablocki@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Tomas Zablocki

Sead Redzic

Connectivityrådgivare

sead.redzic@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sead Redzic

Alexandra Bergendahl

Marknadskommunikatör

alexandra.bergendahl@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Alexandra Bergendahl

Tobias Odequist

Försäljning Outdoor Väst

tobias.odequist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Tobias Odequist

Kamilla Rosenkvist

Redovisningsassistent

kamilla.rosenkvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kamilla Rosenkvist

Viktoria Åström

Innesäljare

viktoria.astrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Viktoria Åström

Eleonor Svenningsson

Head of Learning and Development

eleonor.svenningsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Eleonor Svenningsson

Emma Karlsson

Innesäljare

emma.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Emma Karlsson

Julia Andersson Palinkas

Innesäljare

julia.palinkas@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Julia Andersson Palinkas

Peter Björkman

Ljusplaneringschef

peter.bjorkman@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Peter Björkman

Marcus Lunell

Connectivityrådgivare

marcus.lunell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Lunell

Algot Ljungstrand

Innesäljare

algot.ljungstrand@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Algot Ljungstrand

Markus Winnert

Affärsutvecklingschef Ljusstyrning & Connectivity

markus.winnert@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Winnert

Markus Wållgren

Regionchef Team Öst och Norr

markus.wallgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Wållgren

Jessica Wahlberg

Regionchef Stockholm

jessica.wahlberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jessica Wahlberg

Klas Björkedal

Säljare Outdoor (Öst & Norr)

Klas.bjorkedal@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Klas Björkedal

Fredrik Winge

Ljusrådgivare Stockholm

fredrik.winge@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Fredrik Winge

Joakim Walmborg

Säljcoach Innesälj

joakim.walmborg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Per Salinder

Försäljningschef Office / Education / H&C

per.salinder@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Per Salinder

Henric Rubin

Innesäljare

henric.rubin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Magnus Larsson

Innesäljare H&C

magnus.larsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Magnus Larsson

Calle Florin

Säljprocessutvecklare

calle.florin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Catrin Lindmark

Innesäljare

catrin.lindmark@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jonas Fält

Försäljningschef Outdoor

jonas.falt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jonas Fält

Niclas Appelquist

Försäljningschef Connectivity / Stockholm / Väst

niclas.appelquist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Göthberg

Innesäljare

marcus.gothberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Göthberg

Patrik Atterling

Säljcoach Innesälj

patrik.atterling@fagerhult.se

Ladda ner v-card

David Florin

Key Account Manager

david.florin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

David Florin

Kjell Wallin

Ljusrådgivare Stockholm

kjell.wallin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kjell Wallin

Anders Wilderoth

Säljare Indoor

anders.wilderoth@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Wilderoth

Markus Broman

Innesäljare

markus.broman@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Pär-Erik Sjögren

Säljare Indoor

par-e.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Pär-Erik Sjögren

Anders Damberg

Sales Account Manager

anders.damberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Damberg

Joakim Norin

Connectivityrådgivare

joakim.norin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Joakim Norin