Filter and search on product overview

Eivind Vallestad

Prosjektingeniør og Lysdesigner

  • +47 97 12 83 77

Eivind.vallestad@fagerhult.no

Last ned v-card

Eivind Vallestad

Jørgen Rafdal

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 90 62 34 00

Jorgen.rafdal@fagerhult.no

Last ned v-card

Jørgen Rafdal

Knut-Erik Gundersen

Salgsingeniør Finnmark, Troms og Nordland

  • +47 9162 9382

Knut-erik.gundersen@fagerhult.no

Last ned v-card

Knut-Erik Gundersen

Linda Eiken

Prosjektingeniør og lysdesigner

  • +47 41 60 91 25

Linda.eiken@fagerhult.no

Last ned v-card

Linda Eiken

Amanda Codling

Prosjektingeniør og lysdesigner

  • +47 40 16 77 43

Amanda.codling@fagerhult.no

Last ned v-card

Amanda Codling

Karoline Anette Landin

Prosjektingeniør og lysdesigner

  • +47 98 62 07 15

karoline.anette.landin@fagerhult.no

Last ned v-card

Karoline Anette Landin

Jon Garman Laland

Salgsingeniør Rogaland og Agder

  • +47 91 57 16 04

Jola1@fagerhult.no

Last ned v-card

Jon Garman Laland

Anders Sagstad

Salgsingeniør Hordaland, Sogn og Fjordane

  • +47 92 45 47 68

Anders.sagstad@fagerhult.no

Last ned v-card

Anders Sagstad

Jens Gunneng

Salgsingeniør Outdoor

  • +47 90 50 04 99

Jens.gunneng@fagerhult.no

Last ned v-card

Jens Gunneng

Henriette Bergsjø

Salg Interiør / Interiørarkitekt MNIL

  • +47 9285 2279

hebe@fagerhult.no

Last ned v-card

Henriette Bergsjø

Richard Dahlen

Lighting Advisor / Regional Manager Ateljè-Lyktan

  • +47 97 73 45 93

richard.dahlen@ateljelyktan.no

Last ned v-card

Richard Dahlen

Anne Harding

Operations Manager & HR

  • +47 4834 2456

anne.harding@fagerhult.no

Last ned v-card

Anne Harding

Katrine Henriksen Waage

Controller

  • +47 41 64 56 88

katrine.henriksenwaage@fagerhult.no

Last ned v-card

Jon Eigil Kvernrød

Salgsingeniør Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland og Hedmark

  • +47 90 96 12 15

jon.eigil.kvernrød@fagerhult.no

Last ned v-card

Eyveig Antonsdottir

Prosjektingeniør og Lysdesigner

  • +47 97 97 35 78

eyan@fagerhult.no

Last ned v-card

Eyveig Antonsdottir

Henning Slettestøl

Avdelingsleder Bergen, Prosjektingeniør

  • +47 99 61 54 09

henning.slettestol@fagerhult.no

Last ned v-card

Karsten Kapelrud

Salgsingeniør Sør-Trøndelag, Møre og Romsdal

  • +47 90 64 17 80

karsten.kapelrud@fagerhult.no

Last ned v-card

Helge Tønder

Fagansvarlig Prosjektingeniør og Belysningsplanlegger

  • +47 47 97 83 89

helge.tonder@fagerhult.no

Last ned v-card

Susan Ovnerud

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 45 66 26 55

susan.ovnerud@fagerhult.no

Last ned v-card

Henrik Berg

Project Sales / Controls & Connectivity

  • +47 95 77 44 80

henrik.berg@fagerhult.no

Last ned v-card

Jørgen Sæther

Projektingeniør

  • +47 97 00 08 36

jorgen.sather@fagerhult.no

Last ned v-card

Trond Sørvoll

Prosjektingeniør

  • +47 91 17 47 00

trond.sorvoll@fagerhult.no

Last ned v-card

Geir Oen

Business developer

  • +47 41 53 32 32

geir.oen@fagerhult.no

Last ned v-card

Stig Sandø

Prosjektingeniør

  • +47 924 46 355

stig.sando@fagerhult.no

Last ned v-card

Catrine Teigland

Kundeservicemedarbeider

  • +47 48 24 38 99

catrine.teigland@fagerhult.no

Last ned v-card

Catrine Teigland

Jan-Tore Rønningen

Salgsingeniør Hedmark/Oppland

  • +47 47 97 54 37

jan.tore.ronningen@fagerhult.no

Last ned v-card

Tore Digre

Sales Manager

  • +47 91 38 78 45

tore.digre@fagerhult.no

Last ned v-card

Erik Borkner

Salgsingeniør Hordaland og KAM Health and care

  • +47 92 80 31 75

erik.borkner@fagerhult.no

Last ned v-card

Kenneth Rydland

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 41 53 32 46

kry@fagerhult.no

Last ned v-card

Arnt Myrhaug

Salgsingeniør Finnmark, Troms og Nordland

  • +47 90 18 06 81

amg@fagerhult.no

Last ned v-card

Harald Hansen

Prosjektingeniør

  • +47 46 82 88 33

harald.hansen@fagerhult.no

Last ned v-card

Kai Wilberg

Managing Director Norway & Denmark

  • +47 95 84 37 84

kawi@fagerhult.no

Last ned v-card

Petter Berg

Lighting Advisor Manager

  • +47 41 53 32 33

petter.berg@fagerhult.no

Last ned v-card

Gunnar M. Aasland

Salgsingeniør Rogaland

  • +47 95 98 50 28

guaa@fagerhult.no

Last ned v-card

Carina Frise Winness

Teamleader Prosjekt og Lysdesigner

  • +47 92 24 59 40

carina.frisewinness@fagerhult.no

Last ned v-card

Carina Frise Winness

Eirin Jungård Berg

Prosjektleder og Lysdesigner

  • +47 90 69 30 59

eirin.berg@fagerhult.no

Last ned v-card

Eirin Jungård Berg

Bjørn Wiig Kristiansen

Finance Manager

  • +47 98 60 43 43

bjkr@fagerhult.no

Last ned v-card

Bjørn Wiig Kristiansen

Thomas Johansen

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 46 63 61 17

thomas.johansen@fagerhult.no

Last ned v-card

Thomas Johansen

Anders Søyland

Salgsingeniør Outdoor

  • +47 90 67 08 40

anders.soyland@fagerhult.no

Last ned v-card

Anders Søyland

Ane Wam Grønborg

Prosjektingeniør og Lysdesigner

  • +47 99 77 71 96

ane.wamGronborg@fagerhult.no

Last ned v-card

Kjell Nyegaard-Larsen

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 95 12 72 79

kjell.nyegaard-larsen@fagerhult.no

Last ned v-card

Kjell Nyegaard-Larsen

Ellisif Benneche

Accountant

  • +47 95 73 18 81

Ellisif.benneche@fagerhult.no

Last ned v-card