Filter and search on product overview

Jon Garman Laland

Salgsingeniør Rogaland og Agder

  • +47 91 57 16 04

Jola1@fagerhult.no

Last ned v-card

Jon Garman Laland

Kerry Westington

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 92 20 42 13

Kerry.westington@fagerhult.no

Last ned v-card

Kerry Westington

Anders Sagstad

Salgsingeniør Hordaland, Sogn og Fjordane

  • +47 92 45 47 68

Anders.sagstad@fagerhult.no

Last ned v-card

Anders Sagstad

Jens Gunneng

Salgsingeniør Outdoor

  • +47 90 50 04 99

Jens.gunneng@fagerhult.no

Last ned v-card

Jens Gunneng

Kjell Nyegaard-Larsen

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 95 12 72 79

kjny@fagerhult.no

Last ned v-card

Kjell Nyegaard-Larsen

Catrine Teigland

Kundeservicemedarbeider

  • +47 48 24 38 99

catrine.teigland@fagerhult.no

Last ned v-card

Catrine Teigland

Ellisif Benneche

Økonomikonsulent

  • +47 95 73 18 81

Ellisif.benneche@fagerhult.no

Last ned v-card

Jan-Tore Rønningen

Salgsingeniør Hedmark/Oppland

  • +47 47 97 54 37

jan.tore.ronningen@fagerhult.no

Last ned v-card

Helge Tønder

Fagansvarlig prosjektingeniør Belysningsplanlegger

  • +47 47 97 83 89

heto@fagerhult.no

Last ned v-card

Ingvild Abrahamsen

Prosjektingeniør og lysdesigner

  • +47 98 44 28 09

ingvild.abrahamsen@fagerhult.no

Last ned v-card

Henriette Bergsjø

Regionsjef Oslo ateljé Lyktan Interiørarkitekt MNIL

  • +47 9285 2279

hebe@fagerhult.no

Last ned v-card

Henriette Bergsjø

Joachim Ø. Israelsbakk

Salgssjef Oslo/Østland

  • +47 99 64 04 97

jois@fagerhult.no

Last ned v-card

Joachim Ø. Israelsbakk

Richard Dahlen

Regional Manager ateljé Lyktan

  • +47 97 73 45 93

richard.dahlen@atelje-lyktan.no

Last ned v-card

Richard Dahlen

Karsten Kapelrud

Salgsingeniør Sør-Trøndelag, Møre og Romsdal

  • +47 90 64 17 80

kkd@fagerhult.no

Last ned v-card

Katrine Henriksen Waage

Controller

  • +47 41 64 56 88

kahe@fagerhult.no

Last ned v-card

Susan Ovnerud

Area Manager Health & Care Oslo/Øst

  • +47 45 66 26 55

suov@fagerhult.no

Last ned v-card

Per Øyvind Ormseth

Serviceansvarlig

  • +47 41 53 32 19

poo@fagerhult.no

Last ned v-card

Jørgen Sæther

Projektingeniør

  • +47 97 00 08 36

jsr@fagerhult.no

Last ned v-card

Trond Sørvoll

Prosjektingeniør

  • +47 91 17 47 00

tros@fagerhult.no

Last ned v-card

Stig Sandø

Prosjektingeniør

  • +47 924 46 355

stsa@fagerhult.no

Last ned v-card

Eyveig Antonsdottir

Prosjektingeniør og Lysdesigner

  • +47 97 97 35 78

eyan@fagerhult.no

Last ned v-card

Eyveig Antonsdottir

Anne Harding

Leder for prosjekt og kundeservice

  • +47 48 34 24 56

Anne.Harding@fagerhult.no

Last ned v-card

Anne Harding

Jon Eigil Kvernrød

Salgsingeniør Sør- og Nord-Trøndelag, Nordland og Hedmark

  • +47 90 96 12 15

joek@fagerhult.no

Last ned v-card

Henning Slettestøl

Avdelingsleder Bergen, Prosjektingeniør

  • +47 99 61 54 09

hsl@fagerhult.no

Last ned v-card

Henrik Berg

Prosjektingeniør Belysningsplanlegger kl.1

  • +47 95 77 44 80

hbg@fagerhult.no

Last ned v-card

Geir Oen

KAM Fagerhult Retail

  • +47 41 53 32 32

geoe@fagerhult.no

Last ned v-card

Kai Wilberg

Adm. Direktør

  • +47 95 84 37 84

kawi@fagerhult.no

Last ned v-card

Kenneth Rydland

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 41 53 32 46

kry@fagerhult.no

Last ned v-card

Marianne Witberg

Prosjektingeniør og lysdesigner

  • +47 93 26 52 05

marianne.witberg@fagerhult.no

Last ned v-card

Marianne Witberg

Petter Berg

Salgssjef Oslo/Østland

  • +47 41 53 32 33

pb@fagerhult.no

Last ned v-card

Thomas Johansen

Salgsingeniør Oslo/Østlandet

  • +47 46 63 61 17

thomas.johansen@fagerhult.no

Last ned v-card

Thomas Johansen

Tore Digre

Regional Salgssjef Nord/Midt/Vest Belysningsplanlegger kl.2

  • +47 91 38 78 45

td@fagerhult.no

Last ned v-card

Helene Iversen

Markedsansvarlig og Lysrådgiver

  • +47 93 05 09 84

helene.iversen@fagerhult.no

Last ned v-card

Carina Frise Winness

Prosjektingeniør og Lysdesigner

  • +47 92 24 59 40

cafr@fagerhult.no

Last ned v-card

Ane Wam Grønborg

Prosjektingeniør og Lysdesigner

  • +47 99 77 71 96

anwa@fagerhult.no

Last ned v-card

Erik Borkner

Salgsingeniør Hordaland og KAM Health and care

  • +47 92 80 31 75

erik.borkner@fagerhult.no

Last ned v-card

Arnt Myrhaug

Salgsingeniør Finnmark, Troms og Nordland

  • +47 90 18 06 81

amg@fagerhult.no

Last ned v-card

Gunnar M. Aasland

Salgsingeniør Rogaland

  • +47 95 98 50 28

guaa@fagerhult.no

Last ned v-card

Harald Hansen

Prosjektingeniør

  • +47 46 82 88 33

haha@fagerhult.no

Last ned v-card

Dag Tingberg

Salgsstøttemedarbeider

  • +47 41 53 32 18

dt@fagerhult.no

Last ned v-card

Eirin Jungård Berg

Prosjektingeniør og Lysdesigner

  • +47 90 69 30 59

eibe@fagerhult.no

Last ned v-card

Eirin Jungård Berg

Bjørn Wiig Kristiansen

Økonomisjef

  • +47 98 60 43 43

bjkr@fagerhult.no

Last ned v-card

Bjørn Wiig Kristiansen

Erika Uchermann

Prosjektingeniør og lysdesigner

  • +47 90 01 97 51

Erika.Uchermann@fagerhult.no

Last ned v-card

Erika Uchermann

Anders Søyland

Salgsingeniør Outdoor

  • +47 90 67 08 40

anders.soyland@fagerhult.no

Last ned v-card

Anders Søyland