Filter and search on product overview

Niek van Breukelen

Customer Support

  • +31 30-752 18 55

niek.van.breukelen@fagerhult.nl

Download v-card

Joël Dorlas

Lighting Designer

  • +31 30 752 18 57

joel.dorlas@fagerhult.nl

Download v-card

Joël Dorlas

Joan Dank

Assistant Controller

  • 030 - 686 90 24

joan.dank@fagerhult.nl

Download v-card

Joan Dank

Frans Idema

Account Manager - Rayon Oost

  • +31 6 438 737 13

frans.idema@fagerhult.nl

Download v-card

Frans Idema

Vincent Dirkzwager

Sales Manager West - Indoor Lighting

  • +31 6 200 833 13

vincent.dirkzwager@fagerhult.nl

Download v-card

Vincent Dirkzwager

Rene van Heems

Warehouse

  • +31 30 688 99 00

rene.van.heems@fagerhult.nl

Download v-card

Rene van Heems

Guus van Schijndel

Product Market Manager

  • +31 30-686 90 14
  • +31 6-531 825 61

guus.vanschijndel@fagerhult.nl

Download v-card

Guus van Schijndel

Mark Alblas

Light Designer

  • +31 30-7521802

mark.alblas@fagerhult.nl

Download v-card

Mark Alblas

Tom Deijkers

Account Manager - Rayon Zuid-Holland

  • +31 6 52 66 36 82

tom.deijkers@fagerhult.nl

Download v-card

Tom Deijkers

Sacha Grisel

Customer Support

  • +31 30-6869023

sacha.grisel@fagerhult.nl

Download v-card

Sacha Grisel

Benno Dijkhuis

Managing Director

  • +31 6 15 58 63 35

Download v-card

Benno Dijkhuis

Barry Harmes

Account Manager - - Rayon Noord-Holland

  • +31 6 15 58 68 67

barry.harmes@fagerhult.nl

Download v-card

Barry Harmes

Annemieke Hamel

Customer Support - Retail

  • +31 30 6869017

annemieke.hamel@fagerhult.nl

Download v-card

Erik Eringaard

Customer Support

  • +31 30-6869012

erik.eringaard@fagerhult.nl

Download v-card

Johan de Koninck

Key Account Manager Retail

  • +31 0643873708

johan.de.koninck@fagerhult.nl

Download v-card

Johan de Koninck

Marian Boland

Customer Support

  • +31 30-7521834

marian.boland@fagerhult.nl

Download v-card

Peter Versluis

Account Manager rayon Zuid-Holland

  • +31 0643873712

peter.versluis@fagerhult.nl

Download v-card

Peter Versluis

Qries van Doorn

Logistics Manager

  • +31 30-6869015

qries.vandoorn@fagerhult.nl

Download v-card

Ronald Zeeuw

Light Designer

  • +31 30-6869025

ronald.zeeuw@fagerhult.nl

Download v-card

Jeffrey Huang

Financial Manager

  • +31 30-686 90 19

jeffrey.huang@fagerhult.nl

Download v-card

Jeffrey Huang

Jérôme Cervellon

Customer Support - Order Beheer

  • +31 30-6869016

jerome.cervellon@fagerhult.nl

Download v-card

Patrick Byrman

Account Manager - Rayon Zuid Nederland

  • +31 6-11772399

patrick.byrman@fagerhult.nl

Download v-card

Patrick Byrman

John van Hattum

Customer Support Outdoor

  • +31 6-29540616

john.vanhattum@fagerhult.nl

Download v-card

Léon van Heel

Account Manager - Rayon Noord-Holland

  • +31 6-53492050

leon.vanheel@fagerhult.nl

Download v-card

Rohalt van den Hoogen

Account Manager - Rayon Midden Nederland

  • +316-43 87 0308

rohalt.vandenhoogen@fagerhult.nl

Download v-card

Jan Willem Duynstee

Retail Manager

  • +31 6-31911467

janwillem.duynstee@fagerhult.nl

Download v-card

Miranda Sluys

Administratie - Debiteurenbeheer

  • +31 30-6889900

miranda.sluys@fagerhult.nl

Download v-card

Sybren Sypersma

Account Manager - Rayon Noord-oost Nederland

  • +31 6-21213338

sybren.sypersma@fagerhult.nl

Download v-card

Gerard-Jan van Bruinessen

Manager Outdoor Fagerhult en Simes

  • +31 6 212 904 20

vanbruinessen@fagerhult.nl

Download v-card

Marieke van der Helm - Bax

Marketing Manager

  • +31 6 252 583 75

marieke.vanderhelm@fagerhult.nl

Download v-card

Rudi Kemp

Customer Support

  • +31 30-6869018

rudi.kemp@fagerhult.nl

Download v-card

test