Filter and search on product overview

Grace Kemp

Account Manager Indoor

  • +31 6 46 72 06 09

grace.kemp@fagerhult.nl

Download v-card

Grace Kemp

Niek van Breukelen

Customer Support - Rayon Midden en Oost Nederland

  • +31 30-7521834

niek.van.breukelen@fagerhult.nl

Download v-card

Joël Dorlas

Lighting Designer

  • +31 30 752 18 57

joel.dorlas@fagerhult.nl

Download v-card

Joël Dorlas

Joan Dank

  • 030 - 686 90 24

joan.dank@fagerhult.nl

Download v-card

Joan Dank

Vincent Dirkzwager

Sales Manager - Indoor Lighting

  • +31 6 200 833 13

vincent.dirkzwager@fagerhult.nl

Download v-card

Vincent Dirkzwager

Frans Idema

Account Manager - Rayon Oost

  • +31 6 438 737 13

frans.idema@fagerhult.nl

Download v-card

Frans Idema

Mark Alblas

Light Designer

  • +31 30-7521802

mark.alblas@fagerhult.nl

Download v-card

Mark Alblas

Rene van Heems

Warehouse

  • +31 30 688 99 00

rene.van.heems@fagerhult.nl

Download v-card

Rene van Heems

Johan de Koninck

Key Account Manager Retail

  • +31 0643873708

johan.de.koninck@fagerhult.nl

Download v-card

Johan de Koninck

Tom Deijkers

Account Manager - Rayon Zuid-Holland

  • +31 6 52 66 36 82

tom.deijkers@fagerhult.nl

Download v-card

Tom Deijkers

Sacha Grisel

Market Development Manager

  • +31 30-6869023

sacha.grisel@fagerhult.nl

Download v-card

Sacha Grisel

Marieke van der Helm - Bax

Marketing Manager

  • +31 6 252 583 75

marieke.vanderhelm@fagerhult.nl

Download v-card

Jeffrey Huang

Financial Manager

  • +31 30-686 90 19

jeffrey.huang@fagerhult.nl

Download v-card

Jeffrey Huang

Sybren Sypersma

Account Manager - Rayon Noord-oost Nederland

  • +31 6-21213338

sybren.sypersma@fagerhult.nl

Download v-card

Miranda Hogendoorn

Administratie - Debiteurenbeheer

  • +31 30-6889900

miranda.hogendoorn@fagerhult.nl

Download v-card

Ronald Zeeuw

Light Designer

  • +31 30-6869025

ronald.zeeuw@fagerhult.nl

Download v-card

Patrick Byrman

Account Manager - Rayon Zuid Nederland

  • +31 6-11772399

patrick.byrman@fagerhult.nl

Download v-card

Patrick Byrman

Gerard-Jan van Bruinessen

Inspired Brand Manager

  • +31 6 212 904 20

vanbruinessen@fagerhult.nl

Download v-card

Peter Versluis

Account Manager rayon Zuid-Holland

  • +31 0643873712

peter.versluis@fagerhult.nl

Download v-card

Peter Versluis

Benno Dijkhuis

Managing Director

  • +31 6 15 58 63 35

Download v-card

Benno Dijkhuis

Rohalt van den Hoogen

Account Manager - Rayon Midden Nederland

  • +316-43 87 0308

rohalt.vandenhoogen@fagerhult.nl

Download v-card

Léon van Heel

Account Manager - Rayon Noord-Holland

  • +31 6-53492050

leon.vanheel@fagerhult.nl

Download v-card

Jérôme Cervellon

Customer Support - Order Beheer

  • +31 30-6869016

jerome.cervellon@fagerhult.nl

Download v-card

Marian Boland

Customer Support - Rayon Noord en Zuid Nederland

  • +31 30-7521834

marian.boland@fagerhult.nl

Download v-card

Annemieke Hamel

Customer Support - Retail

  • +31 30 6869017

annemieke.hamel@fagerhult.nl

Download v-card

Erik Eringaard

Customer Support - Rayon Noord-Holland

  • +31 30-6869012

erik.eringaard@fagerhult.nl

Download v-card

John van Hattum

Market Leads Medewerker

  • +31 6-29540616

john.vanhattum@fagerhult.nl

Download v-card

Qries van Doorn

Logistics Manager

  • +31 30-6869015

qries.vandoorn@fagerhult.nl

Download v-card

Rudi Kemp

Customer Support - Rayon Zuid-Holland

  • +31 30-6869018

rudi.kemp@fagerhult.nl

Download v-card