Filter and search on product overview

Maikel Willemse

Account Manager - Rayon Zuid Nederland

  • +31 6 21 37 36 63

maikel.willemse@fagerhult.nl

Download v-card

Maikel Willemse

Grace Kemp

Account Manager Indoor (West Nederland)

  • +31 6 46 72 06 09

grace.kemp@fagerhult.nl

Download v-card

Grace Kemp

Niek van Breukelen

Customer Support - Rayon Midden en Oost Nederland

  • +31 30 752 18 55

niek.van.breukelen@fagerhult.nl

Download v-card

Joël Dorlas

Lighting Designer

  • +31 30 752 18 57

joel.dorlas@fagerhult.nl

Download v-card

Joël Dorlas

Joan Dank

  • +31 30 686 90 24

joan.dank@fagerhult.nl

Download v-card

Joan Dank

Sacha Grisel

Market Development Manager

  • +31 30 686 90 23
  • +31 6 21 29 03 82

sacha.grisel@fagerhult.nl

Download v-card

Sacha Grisel

Tom Deijkers

Account Manager - Rayon Zuid-Holland

  • +31 6 52 66 36 82

tom.deijkers@fagerhult.nl

Download v-card

Tom Deijkers

Johan de Koninck

Key Account Manager Retail

  • +31 6 43 87 37 08

johan.de.koninck@fagerhult.nl

Download v-card

Johan de Koninck

Marieke van der Helm - Bax

Marketing Manager

  • +31 30 752 18 30
  • +31 6 25 25 83 75

marieke.vanderhelm@fagerhult.nl

Download v-card

Jeffrey Huang

Financial Manager

  • +31 30 686 90 19

jeffrey.huang@fagerhult.nl

Download v-card

Jeffrey Huang

Sybren Sypersma

Account Manager - Rayon Noord-oost Nederland

  • +31 6 21 21 33 38

sybren.sypersma@fagerhult.nl

Download v-card

Miranda Hogendoorn

Administratie - Debiteurenbeheer

  • +31 30 688 99 00

miranda.hogendoorn@fagerhult.nl

Download v-card

Ronald Zeeuw

Light Designer

  • +31 30 686 90 25

ronald.zeeuw@fagerhult.nl

Download v-card

Rohalt van den Hoogen

Account Manager - Rayon Midden Nederland

  • +31 6 43 87 0308

rohalt.vandenhoogen@fagerhult.nl

Download v-card

Gerard-Jan van Bruinessen

Inspired Brand Manager

  • +31 6 21 29 04 20

vanbruinessen@fagerhult.nl

Download v-card

Léon van Heel

Account Manager - Rayon Noord-Holland

  • +31 6 53 49 20 50

leon.vanheel@fagerhult.nl

Download v-card

Jérôme Cervellon

Customer Support - Order Beheer

  • +31 30 686 90 16

jerome.cervellon@fagerhult.nl

Download v-card

Marian Boland

Customer Support - Rayon Noord en Zuid Nederland

  • +31 30 752 18 34

marian.boland@fagerhult.nl

Download v-card

Erik Eringaard

Customer Support - Rayon Noord-Holland

  • +31 30 686 90 12

erik.eringaard@fagerhult.nl

Download v-card

John van Hattum

Market Leads Medewerker

  • +31 6 29 54 06 16

john.vanhattum@fagerhult.nl

Download v-card

Annemieke Hamel

Customer Support - Retail

  • +31 30 686 90 17

annemieke.hamel@fagerhult.nl

Download v-card

Rudi Kemp

Customer Support - Rayon Zuid-Holland

  • +31 30 686 90 18

rudi.kemp@fagerhult.nl

Download v-card

Qries van Doorn

Logistics Manager

  • +31 30 686 90 15

qries.vandoorn@fagerhult.nl

Download v-card

Peter Versluis

Account Manager rayon Zuid-Holland

  • +31 6 43 87 37 12

peter.versluis@fagerhult.nl

Download v-card

Peter Versluis

Vincent Dirkzwager

Sales Manager - Indoor Lighting

  • +31 6 20 08 33 13

vincent.dirkzwager@fagerhult.nl

Download v-card

Vincent Dirkzwager

Account Manager - Rayon Oost

  • 030-7521855

niek.van.breukelen@fagerhult.nl

Download v-card

Account Manager - Rayon Oost

Mark Alblas

Light Designer

  • +31 30 752 18 02

mark.alblas@fagerhult.nl

Download v-card

Mark Alblas

Benno Dijkhuis

Managing Director

  • +31 6 15 58 63 35

Download v-card

Benno Dijkhuis