x

Hjälp oss att bli bättre,

så hjälper vi att göra världen till en bättre plats

Hjälp oss att förbättra din användarupplevelse genom att svara på några frågor om vår webbplats. För varje genomförd undersökning skänker Fagerhult 50 kronor till hjälporganisationen Solar Sisters som arbetar för en ljusare vardag för människor i Tanzania. Undersökningen tar bara 2-3 minuter och är helt anonym. 

Filter and search on product overview

Robert Hammarstrand

Säljare Indoor

  • +46 31 722 71 08
  • +46 725 41 11 90

robert.hammarstrand@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Claims

För att reklamera en vara, ladda ner reklamationsblanketten under Reklamation i vänsterspalten, fyll i och skicka till:

kundtjanst@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anita Green

Administratör

  • +46 36 10 85 61

anita.green@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jan Furubom

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 59 46
  • +46 724 51 97 40

jan.furubom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jakob Börjeson

Kommunikationschef (Föräldraledig)

  • +46 8 52 23 59 41
  • +46 722 27 12 48

jakob.borjeson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Johan Andersson

Marknadsassistent

  • +46 703 60 35 72

johan.andersson1@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Karin Villyson

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

karin.villyson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jonathan Berg

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

jonathan.berg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jessika Svensson

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

jessika.svensson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Erik Sandell

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

erik.sandell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Eric Karlsson

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

eric.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Charlotta Björnell

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

charlotta.bjornell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Caroline Isaksson

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

caroline.isaksson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Amanda Bergström

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

amanda.bergstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Veronica Karlsson

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

veronica.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Petra Karlsson

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

petra.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maja Persson

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

maja.persson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Calle Florin

Säljprocessutvecklare

  • +46 36 10 86 14
  • +46 735 41 69 88

calle.florin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Christer Särenholm

Projektledare

  • +46 36 10 85 47

christer.sarenholm@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Emelie Eklund

Ljusrådgivare Öst

  • +46 36 10 89 80
  • +46 737 63 37 71

emelie.eklund@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maria Bengtsson

Business Controller

  • +46 36 10 89 41
  • +46 722 11 31 39

maria.bengtsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Niclas Bernsell

Ljusrådgivare Stockholm

  • +46 8 52 23 59 64
  • +46 707 20 65 65

niclas.bernsell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Thomas Wulff

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

thomas.wulff@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Thomas Flint

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

thomas.flint@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Patrik Atterling

Säljcoach Innesälj

  • +46 36 10 89 90

patrik.atterling@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Wållgren

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

markus.wallgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Broman

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

markus.broman@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maja Laveklint

Ljusrådgivare Öst

  • +46 36 10 87 43
  • +46 725 65 70 75

maja.laveklint@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Joakim Walmborg

Säljcoach Innesälj

  • +46 36 10 89 90

joakim.walmborg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Joakim Boqvist

Innesäljare EDI

  • +46 36 10 87 92
  • +46 704 06 21 38

joakim.boqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Fredrik Hallberg

Innesäljare Teknisk Support

  • +46 36 10 85 23

fredrik.hallberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jeanette Breidmer

HR Development Manager

  • +46 36 10 85 68
  • +46 705 08 17 48

jeanette.breidmer@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Inger Berthou

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

inger.berthou@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Inga-Lill Egeborn

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

inga-lill.egeborn@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Henric Rubin

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

henric.rubin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Emelie Bratt

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

emelie.bratt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Catrin Lindmark

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

catrin.lindmark@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Caroline Pehrs

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

caroline.pehrs@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anton Martinsson

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

anton.martinsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anton Martinsson

Algot Ljungstrand

Innesäljare

  • +46 36 10 89 90

algot.ljungstrand@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Algot Ljungstrand

Johan Lindström

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 59 79
  • +46 761 45 70 28

johan.lindstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Johan Lindström

Henrik Sandqvist

Ljusrådgivare Väst

  • +46 31 722 71 02
  • +46 703 30 46 42

henrik.sandqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Henrik Sandqvist

Joakim Silfver

Ljusrådgivare Syd

  • +46 40 600 64 03
  • +46 702 11 61 94

joakim.silfver@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Joakim Silfver

Ronald Karlsson

Säljare Indoor

  • +46 19 760 23 34
  • +46 702 30 16 08

ronald.karlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Ronald Karlsson

Lennart Brännström

Säljare Outdoor

  • +46 90 70 66 61
  • +46 703 84 72 91

lennart.brannstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Lennart Brännström

Lukas Wahlgren

Säljare Indoor

  • +46 36 290 61 42
  • +46 703 71 41 27

lukas.wahlgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Lukas Wahlgren

Markus Winnert

Affärsutvecklingschef LCS, IoT och H&C

  • +46 8 52 23 59 57
  • +46 703 82 23 65

markus.winnert@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Winnert

Carina Johansson

Key Account Manager H&C

  • +46 703 634 825

carina.johansson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Carina Johansson

Hanna Erbro

Säljare Outdoor

  • +46 19 760 23 33
  • +46 703 70 88 73

hanna.erbro@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Hanna Erbro

Martin Jensen

Säljare Indoor

  • +46 31 722 71 04
  • +46 702 57 87 21

martin.jensen@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Martin Jensen

Mohammed Kassak

Ljusrådgivare Stockholm

  • +46 8 52 23 59 52
  • +46 703 34 78 17

mohammed.kassak@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mohammed Kassak

Markus Sjögren

Säljare Indoor

  • +46 40 600 64 09
  • +46 730 41 87 88

markus.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Sjögren

Therese Olofsgård

Innesäljchef

  • +46 36 10 87 85
  • +46 730 65 02 39

therese.olofsgard@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Therese Olofsgård

Per Claesson

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 59 67
  • +46 703 24 11 47

per.claesson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Per Claesson

Andreas Tolf

Teknisk Support LCS

  • +46 36 10 86 33

andreas.tolf@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Andreas Tolf

Jari Söderling

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 59 56
  • +46 705 77 73 32

jari.soderling@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jari Söderling

Magnus Larsson

Innesäljare H&C

  • +46 36 10 86 19

magnus.larsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Magnus Larsson

Mari Orrgren

Ljusplanering Outdoor

  • +46 36 10 89 92

mari.orrgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mari Orrgren

Robert Klarén

Ljusplanering

  • +46 36 10 89 92

robert.klaren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Wilderoth

Säljare Outdoor

  • +46 36 10 86 20

anders.wilderoth@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Wilderoth

Carl-Henrik Stjernfeldt

Säljare Indoor

  • +46 406 00 64 05
  • +46 727 22 00 79

carl-henrik.stjernfeldt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Carl-Henrik Stjernfeldt

Daniel Johansson

VD

  • +46 36 10 87 45
  • +46 702 40 20 33

daniel.johansson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Daniel Johansson

Kjell Wallin

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 59 77
  • +46 708 29 37 59

kjell.wallin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kjell Wallin

Patrick Ericson

Säljare Outdoor

  • +46 8 52 23 59 71
  • +46 706 45 52 08

patrick.ericson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Patrick Ericson

Pär-Erik Sjögren

Säljare Indoor

  • +46 660 24 10 04
  • +46 703 23 65 16

par-e.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Pär-Erik Sjögren

Anders Damberg

Regionschef Stockholm

  • +46 8 5223 5969
  • +46 706 420 442

anders.damberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Damberg

David Holmqvist

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1547
  • +46 70 385 9783

david.holmqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

David Holmqvist

Erik Torstensson

Concept Development Retail

  • +46 33 23 69 26

erik.torstensson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Erik Torstensson

Joakim Norin

Innesäljare H&C

  • +46 36 10 86 11

joakim.norin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Joakim Norin

Jon Randewall

Säljare Indoor

  • +46 60 13 57 71
  • +46 702 13 06 61

jon.randewall@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jon Randewall

Maja Laveklint

Ljusplaneringschef

  • +46 36 10 87 43
  • +46 725 65 70 75

maja.laveklint@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maja Laveklint

Mattias Olofsson-Lagerqvist

Försäljningschef Indoor

  • +46 40 600 64 02
  • +46 705 77 84 54

mattias.olofssonlagerqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mattias Olofsson-Lagerqvist

Anders Mårtensson

Marketing Director Marketing and Public Relations

  • +46 36 10 87 32
  • +46 72 55 44 696

anders.martensson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Mårtensson

Per Salinder

Regionschef Öst

  • +46 36 10 85 01
  • +46 702 56 55 05

per.salinder@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Per Salinder

Sara Jirbäck

Försäljningschef Outdoor

  • +46 36 10 85 81
  • +46 703 21 79 77

sara.jirback@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sara Jirbäck

Anders Wikström

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1518
  • +46 70 823 0227

anders.wikstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Daniel Sjölin

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1519
  • +46 73 366 7580

daniel.sjolin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Daniel Sjölin

Fredrik Landqvist

Säljare Indoor

  • +46 31 722 71 03
  • +46 725 27 71 03

fredrik.landqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Fredrik Landqvist

Frida Almqvist

Regionschef Föreskrivande Led (Föräldraledig)

  • +46 8 52 23 59 72
  • +46 702 51 02 07

frida.almqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Frida Almqvist

Jan Augustsson

Säljare Indoor

  • +46 36 10 85 55
  • +46 703 23 85 55

jan.augustsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jan Augustsson

Karl Eriksson

Säljare Indoor

  • +46 8 52 23 59 43
  • +46 706 18 78 81

karl.eriksson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Karl Eriksson

Niclas Appelquist

Säljare Indoor

  • +46 31 722 71 09
  • +46 702 44 67 05

niclas.appelquist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Lunell

Teknisk Support LCS

  • +46 8 52 23 59 59
  • +46 705 22 16 59

marcus.lunell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Lunell

Christer Bengtson

Key Account Manager

  • +46 8 52 23 59 68
  • +46 703 22 11 48

christer.bengtson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Christer Bengtson

Gunilla Keegan

Säljare Outdoor

  • +46 40 600 64 08
  • +46 725 48 64 08

gunilla.keegan@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Gunilla Keegan

Jörgen Forsanker

Säljare Indoor

  • +46 36 10 85 37
  • +46 705 77 71 61

jorgen.forsanker@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jörgen Forsanker

Kristian Renström

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1584
  • +46 70 766 87 11

kristian.renstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kristian Renström

Kristina Larsson

Försäljningschef Retail

  • +46 36 10 8569
  • +46 72 714 52 20

kristina.larsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kristina Larsson

Marcus Jonsson

Affärsutveckling Brands

  • +46 31 722 71 05
  • +46 703 73 35 70

marcus.jonsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Jonsson

Mikael Eriksson

Key Account Manager Outdoor

  • +46 36 10 85 93
  • +46 702 68 84 16

mikael.eriksson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mikael Eriksson

Ola Påhlsson

Säljare Indoor

  • +46 40 600 64 04
  • +46 722 36 69 92

ola.pahlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Ola Påhlsson

Terje Hegland

Ljusservicekoordinator - Retail

  • +46 33 722 15 13

terje.hegland@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Terje Hegland

Applikationsområde