Filter and search on product overview

Marcus Jonsson

Regionchef – Väst och norr

  • +46 31 722 7105
  • +46 703 733 570

marcus.jonsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Jonsson

Niclas Appelquist

Indoor – Väst

  • +46 31 722 7109
  • +46 702 446 705

niclas.appelquist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Damberg

Regionchef – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5969
  • +46 706 420 442

anders.damberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Damberg

Anders Wikström

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1518
  • +46 70 823 0227

anders.wikstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Wilderoth

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5942
  • +46 725 215 809

anders.wilderoth@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Wilderoth

Andreas Tolf

Ljusstyrning – Teknisk support innesälj (tjänstledig)

  • +46 36 10 8633

Andreas.Tolf@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Andreas Tolf

Carina Johansson

Key Account Manager – Hälso- och sjukvård

  • +46 703 634 825

carina.johansson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Carina Johansson

Gunilla Keegan

Outdoor – Syd

  • +46 40 600 6408
  • +46 725 486 408

gunilla.keegan@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Gunilla Keegan

Hanna Erbro

Outdoor – Norr

  • +46 19 760 2333
  • +46 703 708 873

Hanna.Erbro@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Hanna Erbro

Jon Randewall

Indoor – Norr

  • +46 60 135 771
  • +46 702 130 661

jon.randewall@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jon Randewall

Kjell Wallin

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5977
  • +46 708 293 759

Kjell.Wallin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kjell Wallin

Lukas Wahlgren

Indoor – Öst

  • +46 36 290 6142
  • +46 703 714 127

Lukas.Wahlgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Lukas Wahlgren

Markus Sjögren

Indoor – Syd

  • +46 40 600 6409
  • +46 730 418 788

markus.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Sjögren

Markus Winnert

Ljusstyrning – Affärsutvecklingschef

  • +46 70 382 2365

Markus.Winnert@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Winnert

Martin Jensen

Indoor – Väst

  • +46 31 722 7104
  • +46 702 578 721

Martin.Jensen@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Martin Jensen

Mohammed Kassak

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5952
  • +46 703 347 817

Mohammed.Kassak@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mohammed Kassak

Nicolina Engström

Key Account Manager

  • +46 33 722 15 21
  • +46 705 33 66 40

nicolina.engstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Nicolina Engström

Terje Hegland

Ljusservicekoordinator

  • +46 33 722 15 13

terje.hegland@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Terje Hegland

Therese Olofsgård

Innesäljchef

  • +46 36 10 87 85
  • +46 730 650 239

therese.olofsgard@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Carl-Henrik Stjernfeldt

Indoor – Syd

  • +46 40 600 6405
  • +46 727 220 079

carl-henrik.stjernfeldt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Carl-Henrik Stjernfeldt

Christer Bengtson

Key Account Manager – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5968
  • +46 703 221 148

christer.bengtson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Christer Bengtson

Daniel Johansson

Försäljningschef Indoor

  • +46 36 10 87 45
  • +46 702 402 033

daniel.johansson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Daniel Johansson

Daniel Sjölin

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1519
  • +46 73 366 7580

daniel.sjolin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Daniel Sjölin

David Holmqvist

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1547
  • +46 70 385 9783

david.holmqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

David Holmqvist

Erik Torstensson

Concept Development Retail

  • +46 33 23 69 26

erik.torstensson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Erik Torstensson

Frank Augustsson

VD

  • +46 8 5223 5954
  • +46 705 111 644

frank.augustsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Frank Augustsson

Fredrik Landqvist

Indoor – Väst

  • +46 31 722 7103
  • +46 72 527 7103

fredrik.landqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Fredrik Landqvist

Frida Almqvist

Regionchef – Stockholm

  • +46 8 5223 5972
  • +46 702 510 207

frida.almqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Frida Almqvist

Ida Kvarby

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5976
  • +46 702 595 045

ida.kvarby@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Ida Kvarby

Jan Augustsson

Indoor – Öst

  • +46 36 10 85 55
  • +46 703 238 555

jan.augustsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jan Augustsson

Jari Söderling

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5956
  • +46 705 777 332

jari.soderling@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jari Söderling

Joakim Norin

Innesäljare – Hälso- och sjukvård

  • +46 36 10 86 11

joakim.norin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Joakim Norin

Jörgen Forsanker

Indoor – Öst

  • +46 36 10 85 37
  • +46 705 777 161

jorgen.forsanker@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jörgen Forsanker

Julia Löfgren

Innesäljare

  • +46 36 10 86 25

julia.lofgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Julia Löfgren

Karl Eriksson

Indoor – Stockholm och Mälardalen (föräldraledig)

  • +46 8 5223 5943
  • +46 706 187 881

karl.eriksson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Karl Eriksson

Kristian Renström

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1584
  • +46 70 766 87 11

kristian.renstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kristian Renström

Kristina Larsson

Försäljningschef Retail

  • +46 36 10 8569
  • +46 72 714 52 20

kristina.larsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kristina Larsson

Magnus Larsson

Innesäljare – Hälso- och sjukvård

  • +46 36 10 86 19

magnus.larsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Magnus Larsson

Maja Laveklint

Ljusrådgivare – Öst

  • +46 36 10 87 43
  • +46 725 657 075

maja.laveklint@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maja Laveklint

Marcus Lunell

Ljusstyrning – Teknisk support

  • +46 8 5223 5959
  • +46 705 221 659

marcus.lunell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Lunell

Mari Orrgren

Outdoor – Ljusplanering

  • +46 36 10 85 20

mari.orrgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mari Orrgren

Mattias Olofsson-Lagerqvist

Regionchef – Syd

  • +46 40 600 6402
  • +46 705 778 454

mattias.olofssonlagerqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mattias Olofsson-Lagerqvist

Mikael Eriksson

Key Account Manager – Outdoor Väst

  • +46 36 10 85 93
  • +46 702 688 416

Mikael.Eriksson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mikael Eriksson

Mikael Nyqvist

Ljusstyrning – Teknisk chef

  • +46 36 10 87 11
  • +46 705 316 131

mikael.nyqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mikael Nyqvist

Niclas Bernsell

Ljusrådgivare – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5964
  • +46 707 206 565

niclas.bernsell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Niclas Bernsell

Ola Påhlsson

Indoor – Syd

  • +46 40 600 6404
  • +46 722 366 992

ola.pahlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Ola Påhlsson

Patrick Ericson

Outdoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5971
  • +46 706 455 208

patrick.ericson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Patrick Ericson

Per Claesson

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5967
  • +46 703 241 147

per.claesson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Per Claesson

Per Salinder

Regionchef – Öst

  • +46 36 10 85 01
  • +46 702 565 505

per.salinder@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Pär-Erik Sjögren

Indoor – Norr

  • +46 660 241 004
  • +46 703 236 516

par-e.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Pär-Erik Sjögren

Roger Andersson

Indoor – Väst

  • +46 31 722 7108
  • +46 725 411 190

roger.andersson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Roger Andersson

Royine Gimmå

Indoor – Öst

  • +46 19 760 2332
  • +46 705 700 792

royine.gimma@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sara Jirbäck

Försäljningschef Outdoor

  • +46 36 10 85 81
  • +46 703 217 977

Sara.Jirback@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sara Jirbäck

Sofia Sterner

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1527
  • +46 70 634 4616

Sofia.Sterner@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sofia Sterner

Erik Nordén

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5973
  • +46 706 528 305

erik.norden@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Erik Nordén

Applikationsområde