Filter and search on product overview

Marcus Jonsson

Regionchef – Väst

  • +46 31-722 71 05
  • +46 70-373 35 70

marcus.jonsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Jonsson

Niclas Appelquist

Indoor – Väst

  • +46 31-722 71 09
  • +46 70-244 67 05

niclas.appelquist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Damberg

Regionchef – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 52 23 5969
  • +46 70 642 04 42

anders.damberg@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Damberg

Anders Wikström

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1518
  • +46 70 823 0227

anders.wikstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Wilderoth

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8–5223 5942
  • +46 72-521 5809

anders.wilderoth@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Anders Wilderoth

Andreas Tolf

Teknisk support

  • +46 36 10 8633

Andreas.Tolf@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Andreas Tolf

Gunilla Keegan

Outdoor - Syd

  • +46 40 600 6408
  • +46 72 548 6408

gunilla.keegan@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Gunilla Keegan

Hanna Erbro

Outdoor – norr

  • +46 19 760 2333
  • +46 70 370 8873

Hanna.Erbro@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Hanna Erbro

Jon Randewall

Indoor - Norr

  • +46 60 135771
  • +46 70 2130661

jon.randewall@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jon Randewall

Kjell Wallin

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5977
  • +46 70 829 37 59

Kjell.Wallin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kjell Wallin

Markus Sjögren

Indoor – syd

  • +46 40 600 6409
  • +46 73 041 8788

markus.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Markus Sjögren

Martin Jensen

Indoor – Väst

  • +46 31 722 7104
  • +46 702 57 87 21

Martin.Jensen@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Martin Jensen

Mohammed Kassak

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5952
  • +46 703 34 78 17

Mohammed.Kassak@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mohammed Kassak

Nicolina Engström

Key Account Manager

  • +46 33 722 15 21
  • +46 705 33 66 40

nicolina.engstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Nicolina Engström

Terje Hegland

Ljusservicekoordinator

  • +46 33 722 15 13

terje.hegland@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Terje Hegland

Therese Olofsgård

Innesäljchef

  • +46 36 10 87 85
  • +46 73 065 02 39

therese.olofsgard@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Carl-Henrik Stjernfeldt

Indoor – Syd

  • +46 40-600 64 05
  • +46 72-722 00 79

carl-henrik.stjernfeldt@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Carl-Henrik Stjernfeldt

Christer Bengtson

Key Account Manager – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 52 23 5968
  • +46 70-3221148

christer.bengtson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Christer Bengtson

Daniel Johansson

Försäljningschef Indoor

  • +46 36-10 87 45
  • +46 70-240 20 33

daniel.johansson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Daniel Johansson

Daniel Sjölin

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1519
  • +46 73 366 7580

daniel.sjolin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Daniel Sjölin

David Holmqvist

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1547
  • +46 70 385 9783

david.holmqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

David Holmqvist

Erik Torstensson

Concept Development Retail

  • +46 33 23 69 26

erik.torstensson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Erik Torstensson

Frank Augustsson

VD

  • +46 8-52 235 954
  • +46 70-511 16 44

frank.augustsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Frank Augustsson

Fredrik Landqvist

Indoor – Väst

  • +46 31 722 7103
  • +46 72 527 7103

fredrik.landqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Fredrik Landqvist

Frida Almqvist

Regionchef – Stockholm

  • +46 8 52 23 5972
  • +46 70 251 02 07

frida.almqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Frida Almqvist

Ida Kvarby

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8-52 23 5976
  • +46 70-259 50 45

ida.kvarby@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Ida Kvarby

Jan Augustsson

Indoor – Öst

  • +46 36 10 8555

jan.augustsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jan Augustsson

Jari Söderling

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8-52 23 5956
  • +46 70-577 73 32

jari.soderling@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jari Söderling

Joakim Norin

Hälso- och sjukvård

  • +46 36-108611

joakim.norin@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Joakim Norin

Jörgen Forsanker

Indoor – Öst

  • +46 36-10 85 37
  • +46 70-577 71 61

jorgen.forsanker@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Jörgen Forsanker

Julia Löfgren

Innesäljare

  • +46 36-10 86 25

julia.lofgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Julia Löfgren

Karl Eriksson

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5943
  • +46 706-18 78 81

karl.eriksson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Karl Eriksson

Kristian Renström

Key Account Manager, Retail

  • +46 33 722 1584
  • +46 70 766 87 11

kristian.renstrom@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kristian Renström

Kristina Larsson

Försäljningschef Retail

  • +46 36 10 8569
  • +46 72 714 52 20

kristina.larsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Kristina Larsson

Magnus Larsson

Key Account Manager – Hälso- och sjukvård

  • +46 36-108619

magnus.larsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Magnus Larsson

Maja Laveklint

Ljusrådgivare – Öst

  • +46 36 10 8743
  • +46 72 565 7075

maja.laveklint@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Maja Laveklint

Marcus Lunell

Ljusstyrning

  • +46 8-52 23 5959
  • +46 70-52 21 659

marcus.lunell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Marcus Lunell

Mari Orrgren

Outdoor – Ljusplanering

  • +46 36-10 85 20

mari.orrgren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mari Orrgren

Mattias Olofsson-Lagerqvist

Regionchef – Syd

  • +46 40 600 64 02

mattias.olofssonlagerqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mattias Olofsson-Lagerqvist

Mikael Eriksson

KAM Outdoor – väst

  • +46 36 10 8593
  • +46 70 268 8416

Mikael.Eriksson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mikael Eriksson

Mikael Nyqvist

Chef – Ljusstyrning

  • +46 36-10 8711
  • +46 70-531 61 31

mikael.nyqvist@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Mikael Nyqvist

Niclas Bernsell

Ljusrådgivare – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5964
  • +46 70 720 6565

niclas.bernsell@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Niclas Bernsell

Ola Påhlsson

Indoor – Syd

  • +46 40-600 6404
  • +46 72-236 6992

ola.pahlsson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Ola Påhlsson

Patrick Ericson

Outdoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8-5223 5971
  • +46 70-645 5208

patrick.ericson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Patrick Ericson

Per Claesson

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8-52 23 5967
  • +70-32 41 147

per.claesson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Per Claesson

Per Salinder

Indoor – Öst

  • +46 36 10 8501
  • +46 70 256 55 05

per.salinder@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Per-Erik Sjögren

Indoor – Norr

  • +46 660-24 10 04
  • +70-323 65 16

par-e.sjogren@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Roger Andersson

Indoor – Väst

  • +46 31 722 7108
  • +46 72 541 1190

roger.andersson@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Roger Andersson

Royine Gimmå

Indoor – Öst

  • +46 19-76 02 332
  • +46 70-570 07 92

royine.gimma@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sara Jirbäck

Försäljningschef Outdoor

  • +46 36 10 8581
  • +46 70 321 7977

Sara.Jirback@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sara Jirbäck

Sofia Sterner

Concept and Marketing Director

  • +46 33 722 1527
  • +46 70 634 4616

Sofia.Sterner@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Sofia Sterner

Erik Nordén

Indoor – Stockholm och Mälardalen

  • +46 8 5223 5973
  • +46 70 652 83 05

erik.norden@fagerhult.se

Ladda ner v-card

Erik Nordén

Applikationsområde