Filter and search on product overview

Annemieke Hamel

Customer Support - Retail

  • +31 30 6869017

annemieke.hamel@fagerhult.nl

Download v-card

Henry Timmer

Account Manager Outdoor Fagerhult en Simes

  • +31 6 270 903 95

henry.timmer@fagerhult.nl

Download v-card

Inge Verhaegh

Lighting Design

  • +31 30 686 90 23

inge.verhaegh@fagerhult.nl

Download v-card

Marieke van der Helm - Bax

Online content Marketing

  • +31 6 252 583 75

marieke.vanderhelm@fagerhult.nl

Download v-card

Mark van Ewijk

Customer Support

  • +31 30-7521855

mark.vanewijk@fagerhult.nl

Download v-card

Mark van Ewijk

Miranda de Keijzer

Financieel administrateur

  • +31 30 686 90 24

miranda.dekeijzer@fagerhult.nl

Download v-card

Miranda de Keijzer

Patrick Byrman

Account Manager - Rayon Zuid Nederland

  • +31 6-11772399

patrick.byrman@fagerhult.nl

Download v-card

Patrick Byrman

Cindy Hoetmer

Marketing Manager

  • +31 652 66 36 82

cindy.hoetmer@fagerhult.nl

Download v-card

Clemens Veldscholten

Sales Manager - Indoor Lighting Solutions

  • +31 6-54902868

clemens.veldscholten@fagerhult.nl

Download v-card

Erik Eringaard

Customer Support

  • +31 30-6869012

erik.eringaard@fagerhult.nl

Download v-card

Erik Schipper

Financial Manager

  • +31 30-6889900

erik.schipper@fagerhult.nl

Download v-card

Fred Oosterbroek

Account Manager - Rayon Oost Nederland

  • +31 6-43873713

fred.oosterbroek@fagerhult.nl

Download v-card

Gerard-Jan van Bruinessen

Manager Outdoor Fagerhult en Simes

  • +31 6 212 904 20

vanbruinessen@fagerhult.nl

Download v-card

Jan Willem Duynstee

Retail Manager

  • +31 6-31911467

janwillem.duynstee@fagerhult.nl

Download v-card

Jérôme Cervellon

Customer Support - Order Beheer

  • +31 30-6869016

jerome.cervellon@fagerhult.nl

Download v-card

Johan de Koninck

Key Account Manager Retail

  • +31 0643873708

johan.de.koninck@fagerhult.nl

Download v-card

Johan de Koninck

John van Hattum

Sales en Technical Support

  • +31 6-29540616

john.vanhattum@fagerhult.nl

Download v-card

Léon de Wit

Team leader Customer Support

  • +31 30-6869014

leon.dewit@fagerhult.nl

Download v-card

Leon Luiken

Manager Customer Support & Light Design Services

  • +31 30 7521811

leon.luiken@fagerhult.nl

Download v-card

Léon van Heel

Account Manager - Rayon Noord-Holland

  • +31 6-53492050

leon.vanheel@fagerhult.nl

Download v-card

Marian Boland

Customer Support

  • +31 30-7521834

marian.boland@fagerhult.nl

Download v-card

Miranda Sluys

Administratie - Debiteurenbeheer

  • +31 30-6889900

miranda.sluys@fagerhult.nl

Download v-card

Peter Versluis

Account Manager rayon Zuid-Holland

  • +31 0643873712

peter.versluis@fagerhult.nl

Download v-card

Peter Versluis

Qries van Doorn

Logistics Manager

  • +31 30-6869015

qries.vandoorn@fagerhult.nl

Download v-card

Rohalt van den Hoogen

Account Manager - Rayon Midden Nederland

  • +316-43 87 0308

rohalt.vandenhoogen@fagerhult.nl

Download v-card

Ronald Zeeuw

Light Designer

  • +31 30-6869025

ronald.zeeuw@fagerhult.nl

Download v-card

Rudi Kemp

Customer Support

  • +31 30-6869018

rudi.kemp@fagerhult.nl

Download v-card

Ruud Adriaansen

Light Designer

  • +31 30-7521802

ruud.adriaansen@fagerhult.nl

Download v-card

Ruud Hoetmer

Application Manager Health&Care / Adviseur lichttechniek grote projecten

  • +31 30 688 99 00

ruud.hoetmer@fagerhult.nl

Download v-card

Sybren Sypersma

Account Manager - Rayon Noord-oost Nederland

  • +31 6-21213338

sybren.sypersma@fagerhult.nl

Download v-card

Toepassingen