Filter and search on product overview

Jussi Lehto

Aluemyyntipäällikkö – Outdoor

  • +358 40 513 0027

jussi.lehto@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Jussi Lehto

Markku Salmi

Projektipäällikkö – Tampere

  • +358 44 7900 490

markku.salmi@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Markku Salmi

Jari Uusitalo

Teknisen tuen päällikkö / Valonohjaus ja ledit

  • +358 40 900 7441

jari.uusitalo@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Jari Uusitalo

Kirsi Sivonen

Asiakaspalvelupäällikkö - Helsinki

  • +358 40 900 7446

kirsi.sivonen@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Raisa Nyassi

Myyntikoordinaattori – Helsinki

  • +358 44 790 0480

raisa.nyassi@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Tommi Tegelsten

Myyntipäällikkö - Outdoor

  • +358 400 744 777

tommi.tegelsten@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Tommi Tegelsten

Toste Karlsson

Myyntipäällikkö – Retail

  • +358 400 536 712

toste.karlsson@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Toste Karlsson

Pirjo Lindfors

Markkinointisuunnittelija

  • +358 40 900 7443

pirjo.lindfors@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Pirjo Lindfors

Anne Häivälä

Projektipäällikkö - Oulu

  • +358 40 900 7457

anne.haivala@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Anne Häivälä

Maria Linna

Myyntikoordinaattori - Helsinki

  • +358 44 331 5441

maria.linna@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Sami Hakamaa

Myyntipäällikkö - Keski- ja Pohjois-Suomi

  • +358 40 900 7439

sami.hakamaa@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Sami Hakamaa

Timo Marttila

Avainasiakaspäällikkö - Retail

  • +358 50 401 1898

timo.marttila@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Timo Marttila

Toivo Riikola

Projektipäällikkö - Oulu

  • +358 40 900 7447

toivo.riikola@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Toivo Riikola

Ulla Alatalo

Myyntikoordinaattori - Tampere

  • +358 40 900 7444

ulla.alatalo@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Ulla Alatalo

Ville Räsänen

Myyntipäällikkö - Etelä-Suomi

  • +358 40 9007 448

ville.rasanen@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Anne Passi

Talouspäällikkö

  • +358 40 900 7437

anne.passi@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Anne Passi

Charlotta Oesch

Myyntikoordinaattori - Helsinki

  • +358 40 900 7432

charlotta.oesch@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Kimmo Tattari

Projektipäällikkö - Helsinki

  • +358 40 900 7451

kimmo.tattari@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Kimmo Tattari

Mika Laine

Toimitusjohtaja

  • +358 40 566 5886

mika.laine@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Mika Laine

Eero Latvajärvi

Tekninen asiantuntija, valaistussuunnittelija, Indoor

  • +358 40 900 7456

eero.latvajarvi@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Eero Latvajärvi

Harri Hautala

Projektipäällikkö - Helsinki

  • +358 40 900 7436

harri.hautala@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Harri Hautala

Riku Kurki

Projektipäällikkö - Helsinki

  • +358 40 759 9551

riku.kurki@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Riku Kurki

Tom Schneider

Tekninen asiantuntija, valaistussuunnittelija, Outdoor ja Retail

  • +358 50 366 6460

tom.schneider@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Tom Schneider

Ville Rautavirta

Tekninen asiantuntija, tuotehallinta

  • +358 40 900 7435

ville.rautavirta@fagerhult.fi

Lataa käyntikortti

Ville Rautavirta

Erilaisia tiloja